ZDE

  Digitální povodňový plán Obce Býšť

Monitoring hladiny Býšťského potoka

Býšťský potok

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 115
TÝDEN: 1946
CELKEM: 1186272

Exporty do RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

5 jazyků na pódiu

Typ: ostatní
-

V úterý 1. prosince se čtyři dívky z osmé třídy naší školy zúčastnily unikátní jazykovo – umělecké  soutěže s názvem „5 jazyků na pódiu“. Tuto soutěž pořádalo gymnázium Dr. Emila Holuba v Holicích a byla zaměřena na jazykově a umělecky talentované děti od 11 do 15 let. Soutěž se konala pod záštitou Jany Pernicové - náměstkyně hejtmana Pardubického kraje. Soutěže se účastnili žáci ze základních škol a z víceletých gymnázií z Hradce Králové, z Pardubic,  z Vysokého Mýta, z Holic a z Býště.

Dívky Marie Ďoubalíková, Natálie Štorková, Veronika Jašková a Karolína Sattlerová soutěžily dokonce ve dvou kategoriích, a to zpěv v německém jazyce a zpěv v anglickém jazyce. Jejich vystoupení posuzovaly vždy mezinárodní poroty. V kategorii zpěv v německém jazyce vyzpívala děvčata navzdory velké konkurenci první místo. V kategorii zpěv v anglickém jazyce obsadily dívky v ještě větší konkurenci místo třetí. Tímto jim patří gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci naší školy. Vítěznou píseň si budete moci poslechnout při vánočním koncertě u stromečku.

Veronika Ďoubalíková.


Vytvořeno: 8. 12. 2015
Poslední aktualizace: 8. 12. 2015 00:00
Autor: Dana Slivková