ZDE

  Digitální povodňový plán Obce Býšť

Monitoring hladiny Býšťského potoka

Býšťský potok

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 4
DNES: 529
TÝDEN: 2266
CELKEM: 1152993

Exporty do RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Vánoční řemeslné trhy v Býšti

V pátek 1. 12. 2017 a v neděli 3. 12. 2017 se proměnil sál kulturního domu v Býšti v malé tržiště. Návštěvníci si zde mohli nakoupit drobné dárečky, vyrobili si vánoční dekorace, svíčky z včelího vosku.
K vidění byla výstava betlémů, které nám zapůjčilo Třebechovické muzeum a občané z Býšti i okolí. Výstava starých vánočních ozdob, které nám zapůjčili občané z Býšti i okolních obcí. Balkon sálu se proměnil ve výstavní galerii, žáků základní školy a dětí z mateřské školy a nechyběla zde i kavárna s cukrárnou, kde se lidé mohli zastavit v předvánočním čase a poseděli s přáteli či sousedy.

K vidění byla výstava betlémů, které nám zapůjčilo Třebechovické muzeum Betlémů a občané z Býšti i okolí. Výstava starých vánočních ozdob, které nám zapůjčili občané z Býšti i okolních obcí. Balkon sálu se proměnil ve výstavní galerii žáků základní školy a dětí z mateřské školy a nechyběla zde i kavárna s cukrárnou, kde se lidé mohli zastavit a posedět si  s přáteli či sousedy v předvánočním čase.

Děkujeme touto cestou Markétě Učíkové, která do cukrárny napekla 400 ks výborných zákusků.

Nedělní program zpestřilo i vystoupení skupiny MAXIMIX pod vedením paní Marie Valentové a Barevné píšťalky, kterou vedla paní Veronika Ďoubalíková.

Kdo měl zájem mohl využít v neděli i služby fotografky paní Jany Štípkové.

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti UNIPAP a. s., která zajistila výrobu dekorací z kartonu, díky nim se nám sál proměnil v malé perníkové králoství.

Zároveň děkujeme společnosti Zemědělská a. s. Býšť, díky její finanční podpoře, mohl vzniknout přístřešek a jesličky pro Živý betlém.

Velké poděkování patří všem, kteří přiložili ruku k dílu od přípravy sálu, výzdoby, stavění betlémů, kavárny,  kteří byli ochotní věnovat dva dny svého volného času a strávili ho aktivně ve stáncích na tržnici, u betlémů, v šatně, u vstupu či v kavárně. DĚKUJEME bez vás,  bychom tuto akci nemohli uskutečnit.